Výživové poradenství

... mým přáním je být oporou pro Ty, kteří se rozhodli změnit svůj životní styl ...

 - nutriční poradenství - program Fittslim - 

Z pozice výživového poradce otevírám lidem dveře ke zdravé a štíhlé postavě úpravou jejich jídelníčků. Pomáhám jim s objevováním jejich skryté krásy a vnitřní radosti.

Jmenuji se Pavla Tlapová věnuji se zdravému životnímu stylu, cvičení-pilates a osobnímu rozvoji. .

Zdravý životní styl se stal součástí mého života...

Oblast zdravé výživy mě oslovila natolik, že jsem se rozhodla tuto problematiku zahrnout do své každodenní profese. Absolvovala jsem rekvalifikační kurz výživového poradce pod záštitou společnosti NutriAcademy, s.r.o, akreditovaný MŠMT.

Dnes své nasbírané zkušenosti předávám svým klientům, kterým sestavuji jídelníčky na míru, konzultuji s nimi jejich zažité stravovací návyky a podporuji je na jejich cestě za zdravím. Společně s nimi se pak raduji z prvních změn, které v jejich životě nastaly.

Na základě získaných znalostí, které jsem čerpala od těch nejlepších odborníků a učitelů, chci pomoci i Vám k lepšímu a krásnějšímu životu. Ráda Vás provedu zapeklitým tématem hubnutí. Pomůžu Vám se shozením přebytečných kilogramů a vysvětlím Vám, jakým způsobem můžete změnit přístup k sobě samým tak, abyste se začali cítit ve svém životě lépe. Po celou dobu Vám budu ráda velkou oporou.

Konzultace výživového poradenství je ZDARMA a vždy zahrnuje kompletní analýzu současného stavu klienta, která je nezbytná pro sestavení správného jídelníčku a vhodných výživových doplňků, důležitých pro zajištění dostatečného a především vyváženého  příjmu všech potřebných minerálů, vitamínů a dalších látek, které zároveň maximalizují odbourávání nadbytečného tuku.


Na setkáni s Vámi se těší Vaše nutriční terapeutka p.Pavla Tlapová.

Vytvořte si webové stránky zdarma!