Kdo Vás bude masírovat a pečovat o Váš půvab ...?

  Srdečne Vás vítám na stránkách Salonu Precissia, který jsem pro Vás v roce 2016, v prostorách Městské polikliniky v Plzni na Slovanech, otevřela.

  Jmenuji se Lenka Václavíková, a ve svém salonu Vám nabízím kosmetické služby, prodej francouzské kosmetiky Oligodermie, regenerační / relaxační masáže a  poradenství v oblasti výživy, snižování váhy a preventivní terapii očních vad ve spolupráci se specialisty v těchto oborech viz. Terapie a poradenství.

  Kosmetika a s ní spojená péče, jsou již celoživotně mou zálibou, jež mne přivedly k myšlence, věnovat se jí na profesionální úrovni.  Velice mne těší, že se tak stala mou profesí a že mohu poskytnout profesionální kosmetickou péči i Vám, svým klientům. Neustále rozšiřuji své znalosti odbornými školeními a kursy. Účastním se pravidelně kosmetických veletrhů a seznamuji se tak s nejnovějšímy produkty a trendy v oblasti celkové kosmetické péče.


   Kosmetika se jednoznačně dotýká krásy, ale také zdraví. Jedno nelze oddělit od druhého, neb právě náš celkový zravotní stav se nám do vzhledu naší tváře, vždy promítne.

V dnešní době má kosmetika řadu účinných metod, jak s případnými nežádoucímy projevy a problémy spojenými s pletí, pracovat. A to jak v  podobě kvalitních, profesionálních, kosmetických přípravků, tak speciálních obličejových  masáží, či prostřednictvím ošetření moderními, kosmetickými přístroji.

   Avšak za stěžejní bod v péči o pleť, považuji kvalitu používané kosmetiky. Proto jsem také při volbě pro svou salonní péči, sáhla po TOP kvalitě přímo z francouzské metropole - Paříže.
Tato kosmetika nese název Oligodermie a  vznikla ve Francii již před 40 lety. Za jejím vznikem stojí zakladel estetické medicíny Dr. J.J. Legrand. Dnes je již kosmetika Oligodermie rozšířena a používáná v kosmetických salónech po celém světě. A jsem moc ráda, že nově i Salon Precissia se mezi ně může zařadit. Přijďte si užít péči této skvělé francouzské kosmetiky.


   Masážím se věnuji již po několik let, kdy vše začalo rekvalifikačním kurzem pro sportovní a rekondiční masáže a po té odborným kurzem odblokování zad, šíje a kloubů. Následovala masérská praxe, která mne zavedla do masérny v blízkosti chráněných dílen, kde pracují lidé s postižením. Mými milými klienty se stali právě tito lidé a setkání s nimi mne inspirovalo k mému dalšímu vzdělávání se v oblasti sociální péče a speciální pedagogiky.

Masáže jsou mou srdeční záležitostí a jsem ráda, že si jim mohu naplno věnovat. Baví mne získávat nové informace a nadále rozšiřovat nabídku masáží o další, nové masérské techniky.

  Ke každému klientovi přistupuji s radostí a s respektem k němu, jako člověku, jež má své bolístky, ať už na těle, či na duši.  

Budu velice potěšena, když se právě Salon Precissia stane tou Vaší oázou pro Vaši krásu a relaxaci...těší se na Vás Lenka Václavíková /kosmetička a masérka/.Vytvořte si webové stránky zdarma!