Kdo Vás bude masírovat a pečovat o Váš půvab ...?

  Srdečne Vás vítám na stránkách Salonu Precissia, který jsem pro Vás v roce 2016, v prostorách Městské polikliniky v Plzni na Slovanech, otevřela.

  Jmenuji se Lenka Václavíková, a ve svém salonu Vám nabízím kosmetické služby, prodej francouzské kosmetiky L.C.P. Paris a Ella Baché, regenerační / relaxační masáže.

  Kosmetika a s ní spojená péče, jsou již celoživotně mou zálibou, jež mne přivedly k myšlence, věnovat se jí na profesionální úrovni.  Velice mne těší, že se tak stala mou profesí a že mohu poskytnout profesionální kosmetickou péči i Vám, svým klientům. Neustále rozšiřuji své znalosti odbornými školeními a kursy. Účastním se pravidelně kosmetických veletrhů a seznamuji se tak s nejnovějšímy produkty a trendy v oblasti celkové kosmetické péče.


   Kosmetika se jednoznačně dotýká krásy, ale také zdraví. Jedno nelze oddělit od druhého, neb právě náš celkový zravotní stav se nám do vzhledu naší tváře, vždy promítne.

V dnešní době má kosmetika řadu účinných metod, jak s případnými nežádoucímy projevy a problémy spojenými s pletí, pracovat. A to jak v  podobě kvalitních, profesionálních, kosmetických přípravků, tak speciálních obličejových  masáží, či prostřednictvím ošetření moderními, kosmetickými přístroji.

   Avšak za stěžejní bod v péči o pleť, považuji kvalitu používané kosmetiky. Proto jsem také při volbě pro svou salonní péči, sáhla po TOP kvalitě přímo z francouzské metropole - Paříže.
Přijďte si užít péči skvělé francouzské dermokosmetiky L.C.P. Paris a Ella Baché.


   Masážím se věnuji již po několik let, kdy vše začalo rekvalifikačním kurzem pro sportovní a rekondiční masáže a po té odborným kurzem odblokování zad, šíje a kloubů. Následovala masérská praxe, která mne zavedla do masérny v blízkosti chráněných dílen, kde pracují lidé s postižením. Mými milými klienty se stali právě tito lidé a setkání s nimi mne inspirovalo k mému dalšímu vzdělávání se v oblasti sociální péče a speciální pedagogiky.

  Ke každému klientovi přistupuji s radostí a s respektem k němu, jako člověku, jež má své bolístky, ať už na těle, či na duši.  

Budu velice potěšena, když se právě Salon Precissia stane tou Vaší oázou pro Vaši krásu a relaxaci...těší se na Vás Lenka Václavíková /kosmetička a masérka/.Vytvořte si webové stránky zdarma!