Oční terapie

   - oční terapie - program Zdravé oči - specialistka na zdravé oči a dlouholetá lektorka kurzů Jak předcházet zrakové únavě při práci s počítači a Oční gymnastika, p.Marlena Vítková Vám nabízí svůj jedinečný, léčebný program Zdravé oči, který již po několik let úspěšně předává svým spokojeným klientům v Praze /Klimentská 50 , Praha 1 - Nové město/, a v Karlových Varech /centrum Zdravé oči/. Exkluzivně spolupracuje s Očním centrem v Praze. Získává tak nejnovější informace v oblasti laserových operací a nitroočních čoček. Může tak nejnovější poznatky očního lékařství zařadit do svých kurzů, přednášek a poradenství.

Jedná se o speciální sestavu terapeutických technik, které jsou zaměřeny na preventivní péči očních onemocnění.

Existuje mnoho lidí, jež trápí řada zrakových obtíží, i závažných očních onemocnění. Je ale jen málo lidí, kteří o svůj zrak a své oči, cíleně pečují. Stejně tak informovanost v této oblasti lidského zdraví, je u laické veřejnosti, nedostatečná.

Stává se mnohdy, že ani odborná lékařská péče a farmakoterapie, nepřinesou žádanou úlevu, či zlepšení stavu potíží.

Program Zdravé oči je skvělou prevencí proti vzniku očních chorob, a skvělým pomocníkem při již vzniklých potížích. Stejně tak Vám tento program přinese cenné informace a poradenství při řešení zrakové nedostatečnosti a v oblasti oční optiky.

Tato specializovaná oční terapie zahrnuje oční lázeň, oční gymnastiku, masáže a vyživující ošetření kvalitní oční kosmetikou /balzámy, krémy,masky,séra/.

Vaše oči příjemně osvěží , uvolní, zároveň je však posílí, vyživí a zregeneruje.

Pocítíte ihned úlevu, zmizí napětí a otoky kolem očí, zlepší se syndrom suchým očí, zvýší se ostrost vidění a tím oddálíte stárnutí oka.

Kompletní program Zdravé oči /80 min./..................................................................................................720 Kč

Oční terapie a poradenství budou probíhat v salonu Precissia dle předem sjednaného termínu. Vzhledem k časové vytíženosti p.Vítkové je potřeba termíny sjednat min.14 dní před požadovanou terapií.


Na setkání s Vámi se těší p. Marlena Vítková, DiS. - terapeut pro Vaše oči.